Služby

Kuchyňské linky

Výroba kuchyňské linky je pro truhláře téměř samostatný obor. Montáž má určitá specifika a úskalí. Má mnoho kreativních variací, proto je to vždy zajímavá práce. Pokud se vše vymyslí, navrhne a vytvoří podle představ zákazníka, který je následně spokojen, je to naší nejlepší motivací. Vyrábíme kuchyně z klasických i neobvyklých materiálů, moderní či v selském rustikálním stylu. Kuchyně vyrobíme, dodáme a smontujeme, nabízíme montáž sestav i od jiných výrobců.

Od návrhu po realizaci. Bude nám potěšením předat Vám kuchyni Vašich snů.

Co potřebujete do domu, bytu

Tuto otázku si snad položil každý, kdo zařizuje nebo přestavuje své bydlení k obrazu svému. Občas se setkáte se situací, kde typizovaný nábytek není to pravé ořechové. Proto jsme tu my - připravení vám pomoci.

Podkroví na chalupě

Krásně obložené podkroví vždy zvýší estetickou stránku bydlení o stupeň výš. Spojení obytného prostoru a přírodních materiálů působí pozitivně na schopnost odpočívat. Obzvláště v dnešní uspěchané době. A abyste se do podkroví pohodlně dostali, vyrobíme schody, které se budou ideálně hodit do vašeho interieru.

Vestavná skříň

Vestavná skříň plní nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Materiály a uspořádání vnitřních prostor i dveří si můžete vybrat podle aktuálních vzorníků.

Věšáková stěna

Věšákovou stěnu třeba i jako součást botníku vyrobíme podle zaměřeného prostoru s maximálním využitím úložných prostor.

Botník

V dnešní době, kdy člověk na téměř každou činnost využívá jiné oblečení a především obuv, je botník kus nábytku hodný samostatného řešení.

Dveře

Dveře dolaďují interier a dělí jej na samostatné obytné prostory, jsou proto důležitým prvkem bydlení. Dveře vám namontujeme podle výběru nebo vyrobíme podle vašich představ.

Montáž nábytku

Aby vám jakýkoliv kus nábytku dobře sloužil a krásně vypadal, musí být správně a kvalitně sestaven. Netrapte se s montáží, od toho jsme tu my!

Co potřebujeme na zahradě

Nejenom byt nebo dům, ale i zahrada je obytný prostor. I zde jsme pro Vás připraveni zrealizovat dřevěný plot, zahradní chatku, pergolu, dřevník, komposter, pískoviště, lavičky, stolky a spoustu jiných věcí ke zpříjemnění pobytu na vaší zahradě.

Dřevník

Máte-li chatu nebo chalupu, kde je posezení u krbu tím nejlepším odpočinkem při šálku kávy, jistě víte, že dobře uložené a proschlé dřevo je základ. Proto vám postavíme kvalitní provětrávaný dřevník.

Hřiště pro děti

Pískoviště, vláček, prolézačka, houpačka a mnoho dalšího pro ty nejmenší.

Přístřešek a ohrady

Máte rádi a chováte zvířata? Pro vaše čtyřnohé či opeřené miláčky zbudujeme psí kotce a boudy, králíkárny, domečky pro morčata, přístřešky pro koně, ptačí budky, voliéry a mnoho jiného.

Ceny

Ceny jsou vždy individuální dle použitých materiálů a specifikace zakázky. Vždy se snažíme pro klienta o co nejpříjemnější poměr kvalita: cena.